Mipa 2K Elastic Flex Additief
Mipa 2K Elastic is een hoogwaardige weekmaker (Flex Additive) die speciaal is ontwikkeld voor het verhogen van de elasticiteit van 2K laksystemen. Door het additief toe te voegen aan geschikte Mipa 2K primers, toplakken en blanke lakken ontstaat een duurzame, flexibele coating die de beweging van kunststof onderdelen probleemloos kan opvangen.
Bij het spuiten van flexibele of semi-flexibele kunststof onderdelen is een standaard laklaag vaak te hard, waardoor deze kan scheuren of barsten bij vervorming. Mipa 2K Elastic voorkomt dit en zorgt ervoor dat de coating langdurig mooi blijft, zelfs op onderdelen die regelmatig worden belast.
Voordelen
- Verhoogt de flexibiliteit van 2K laksystemen
- Voorkomt scheurvorming op kunststof onderdelen
- Zorgt voor een duurzame en elastische laklaag
- Geschikt voor zowel semi-flexibele als volledig flexibele kunststoffen
- Eenvoudig toe te voegen aan Mipa 2K producten
- Beïnvloedt de hoeveelheid verharder niet
Toepassingen
Mipa 2K Elastic is ideaal voor het spuiten van:
- Kunststof bumpers
- Spiegelkappen
- Spoilers
- Sierlijsten
- Kunststof carrosseriedelen
- Overige flexibele kunststof onderdelen
Geschikt voor gebruik in combinatie met diverse Mipa 2K producten, waaronder:
- Mipa 2K PU toplakken
- Mipa OC autolakken
- Mipa AC autolakken
- Mipa PUR lakken
- Mipa 2K blanke lakken
- Diverse Mipa 2K primers
Verwerking
Mipa 2K Elastic wordt rechtstreeks aan de basislak toegevoegd.
Dosering
- Toevoegen van 10% tot maximaal 50%, afhankelijk van de flexibiliteit van het te spuiten onderdeel en het gebruikte laksysteem.
De voorgeschreven hoeveelheid verharder van het gekozen Mipa-product blijft ongewijzigd.
Belangrijk om te weten
Door toevoeging van Mipa 2K Elastic wordt de droogtijd van het laksysteem verlengd. Afhankelijk van de toegevoegde hoeveelheid kan de droogtijd oplopen tot ongeveer 100% langer dan normaal.
Technische eigenschappen
Producttype
Flexibiliserend additief / Weekmaker
Kleur
Kleurloos
Toepassing
Voor Mipa 2K primers, toplakken en blanke lakken
Verpakkingen
Mipa 2K Elastic is verkrijgbaar in:
- 250 ml
- 1 liter
Waarom kiezen voor Mipa 2K Elastic?
Bij het spuiten van kunststof onderdelen is flexibiliteit essentieel voor een duurzame afwerking. Mipa 2K Elastic zorgt ervoor dat de laklaag kan meebewegen met het onderdeel, waardoor de kans op scheuren, barsten en beschadigingen aanzienlijk wordt verminderd. Hierdoor is het additief een onmisbaar product voor professioneel autoschadeherstel en het spuiten van kunststof carrosseriedelen.
Recente producten
€13,00 incl. btw