EuroProfs Vloerprimer 2K – Krachtige Epoxy Primer
Zoek je een stevige en betrouwbare primer voor een vloer die tegen een stootje moet kunnen? Dan is de EuroProfs Vloerprimer 2K precies wat je nodig hebt. Deze krachtige 2-componenten primer zorgt voor een perfecte basis op allerlei ondergronden – van beton tot hout. Dankzij de sterke hechting leg je een solide fundering voor elke afwerklaag. Ideaal voor garages, loodsen, werkplaatsen en vochtige ruimtes zoals badkamers of productieruimtes.
De EuroProfs Vloerprimer 2K is een watergedragen epoxyprimer die vochtwerend, slijtvast en dampdoorlatend is. Je brengt ‘m eenvoudig aan met een roller in 1 laag. Binnen 12 uur is de vloer licht belastbaar, en na 5 dagen kun je er volledig op los.
Let op: deze primer is niet geschikt voor bij een transparante eindlaag. Altijd afwerken met een geschikte vloercoating.
Toepassingen
De EuroProfs Vloerprimer 2K is geschikt voor bijna alle ondergronden, zoals:
-
Anhydrietvloeren
-
Betonvloeren
-
Zandcementdekvloeren
-
Grindvloeren
-
Egaline
-
Natuursteen
-
Houten vloeren
-
Baksteen en tegelvloeren
-
Monoliet afgewerkte vloeren
-
Cement- en pleistervloeren
Eigenschappen in het kort
-
Watergedragen epoxy (2-componenten)
-
Stofdroog en overschilderbaar na 12 uur (bij 20°C)
-
Licht belastbaar na 12 uur
-
Volledig belastbaar na 5 dagen
-
Potlife: 60 minuten
-
Verbruik: 100 tot 150 gram per m².
-
Dampdoorlatend en vloeistofdicht
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
Recente producten
€48,00 incl. btw